Warszawski Klub Wodniaków PTTK

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna / Aktualności / Prace portowe 2015 - przygotowania do sezonu 62

Prace portowe 2015 - przygotowania do sezonu 62

Email Drukuj

Choć marcowa pogoda w kratkę w porcie trwają planowe prace ....

... i jeszcze Podziękowania i Apel od KAJAKARZY...

 

Choć marcowa pogoda w kratkę, w porcie trwają planowe prace rozpoczęte w 2014 r. Głównym zadaniem jest renowacja infrastruktury portowej. Wymieniane i odnawiane są pomosty z y-bomami. W tym roku wzmocniona została nawierzchnia drogi dojazdowej oraz kładziona jest nowa energoelektryczna linia kablowa. Atmosfera sprzyja rozpoczęciu prac przygotowawczych wśród klubowiczów i coraz częściej widać Nas w  porcie przy swoich jednostkach. Powoli wielu z Nas myśli o  wdrażaniu nowych pomysłów i koncepcji, które rozwijały się w przerwach między sezonami. Do dzieła, wiosna i następny sezon wzywa !!!

ZDJĘCIA UDOSTĘPNIŁ "KLUBOWY FOTOREPORTER" Cool LEAN2003. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I CZEKAMY NA KOLEJNE MATERIAŁY Z FOTOREPORTAŻY ŻEBY UMIEŚCIĆ JE NA STRONIE DLA WSZYSTKICH


 

 

 

 

 

 

 

 

 


... i jeszcze Podziękowania i Apel od KAJAKARZY...

"Znów "niewidzialna ręka" rozgarnęła dużą część betonowego kruszywa przed naszym hangarem. Oczywizda ja już wiem, kto. Dziękujemy Ci Wojtku! Mam nadzieję, że inni Koledzy również włączą się w tą ciężką robotę. Już nie zostało jej dużo (tej "kupy"), bo tak w ogóle, to jeszcze dużo pracy przed nami. Uprzejmie przypominam, że do uroczystego rozpoczęcia sezonu w naszym Klubie pozostał niecały miesiąc (25 kwietnia). Zgodnie z tym, co ustaliliśmy na zebraniu sekcji kajakowej musimy przed tą datą wlaminować podnóżki do Wigraszków, oskrobać i pomalować bramy do boksów w n. hangarze, no i dobrze byłoby przysypać ten rozrzucony gruz jakąś glebą. Również uprzejmie donoszę, że nasz wspaniały bosman Miecio rozpoczął już budowę pomostów kajakowych. Prace są mocno zaawansowane. Będziemy mieli dwa pomosty kajakowe o wymiarach (w sumie) 3,5 x 10,0 m z niskimi pólkami obitymi gumą. Na końcu pomostu Miecio zainstaluje nam rolkę do wyciągania kajaków.
Pomosty będą gotowe na rozpoczęcie sezonu ale wcześniej będziemy musieli się umówić (Miecio da znać kiedy), żeby pomóc spuścić je na wodę. Mamy wielką przychylność władz Klubu dla naszej sekcji kajakowej. Reszta w naszych rękach..."
:)

Poprawiony: czwartek, 25 października 2018 12:55  

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Komunikaty

Facebook